0262 646 96 95
info@metotosgb.com.tr
TEKLİF ALIN

Hakkımızda

METOT OSGB olarak, işletmenizin güvenliğini ve çalışanlarınızın sağlığını korumak görevimizdir. Güven esasına dayalı ve değişmeyen uzman ve işyeri hekimi kadrosusuyla birlikte yürümeyi amaçlamaktadır.

Hizmet verilen firmalar için firma şartlarına uygun hizmet geliştirilir. METOT OSGB özel hizmeti sayesinde, iş yerinin koşullarına göre hareket edilmesi avantajı sunulur. Edilen ilkeler arasında olan firma koşullarına göre hizmet güvenliğin çok daha yetkin ve nitelikli şekilde sağlanmasını mümkün kılar. Benimsemiş olduğu hizmet anlayışı sayesinde, diğer ortak sağlık ve güvenlik birimlerinin de beğenisini toplamış Ortak Sağlık Güvenlik Birimi şirketedir.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, yapılan uygulamalar yasal şekilde gerçekleşiyor. Mevzuata bağlı olarak, işveren ve çalışanlara yüklenen sorumlulukların bilincinde hareket edilmektedir. İş güvenli ve iş sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olunarak, gereken sorumluluklar yerine getirilmektedir.

Profesyonel Portföy ve Kadro

Yapılan tüm çalışmalarda bu zamana kadar geliştirilmiş olan profesyonel hizmet anlayışı, portföyünün gelişmesini sağlamıştır. Hem hizmet verilen firmaların hem de bu sektörde olan firmaların takdirinin kazanılması, sunulan hizmette kaliteden ödün verilmemesidir. Tamamen yasal çerçevede gerçekleştirilen hizmet sayesinde, kısa sürede bu alanda başarısını kanıtlamıştır.

Profesyonel Hizmet;

  • Yasal çerçeveye uygun hizmet
  • Dikkatli ve özel çalışma disiplini
  • Güvenlik uygulamalarının birebir gerçekleştirilmesi
  • İhmale ve ertelemeye yer verilmemesi

Sunulan nitelikler, METOT OSGB hizmeti kapsamında profesyonelliği kanıtlıyor. Hizmet seçeneklerinin bu nitelikler dahilinde sunulması, yapılan işe verilen önemi de gösteriyor. Belirlenmiş olan hizmet anlayışı kriterlerinin dışına çıkılmaması, nitelikli hizmetin yükselerek ilerlemesini sağlıyor.

Profesyonel Kadro;

Firmalarda güvenli iş sahasının oluşturulması, bu alanda deneyimli olan çalışanlar ile sağlanıyor. Her geçen gün büyüyerek ilerleyen profesyonel kadro sayesinde hizmet kalitesi kurumlara taşınmaya başlamıştır. Şirketlere sunulan hizmetlerde kalitenin dikkatli, yavaş ve ilkeli bir şekilde büyümeyi sağlamasına dikkat edilir. Yasal mevzuata hakim olunması, yapılan işin insan sağlığını koruyan yanı gözetilerek titizlikle yapılması kadro tarafından benimsenmiştir.

METOT Ortak Sağlık Güvenlik Biri hizmeti sayesinde kaliteli hizmete ulaşma imkanı bulacaksınız. Profesyonellikten ödün verilmeyen OSGB çalışmaları ile güvenliğiniz sağlanıyor.